Система водовідливу

Ноябрь 25, 2019
Скрытый монтаж труб

Калюжі, потоки дощової і талої води так набридають в осінні та весняні періоди, крім того банально псують настрій, особливо якщо зливові води виявляються на верхньому одязі з-під коліс автомобілів або всередині взуття. Як з цим ведуть боротьбу або запобігають? Встановлюють поверхневий водовідвід і усувають надлишки стічних вод в загальну каналізацію або в спеціально відведене для цього місце.

Купить дедик легко и просто можно на сайте.

Лінії і точки системи водовідведення

Як і будь-яка інженерна конструкція, поверхневий дренаж має свої складові елементи і особливості планування. Залежно від специфіки географічного положення, типу клімату і інтенсивності дорожнього транспорту, вибирають матеріал водовідвідних елементів - фибробетон, полімербетон або пластик. Також місце розташування об'єкта буде визначати діаметр і клас навантаження складових лінійного дренажу.

У ролі лінійних елементів виступають водовідвідні лотки , які можуть бути відкритого типу або з декоративними захисними решітками, і пескоуловители. Основне функціональне призначення етик складових - збір і відведення дощової і талої води з усієї площі облаштування території дренажем.

Особливості установки лінійного водовідведення - це наявність ухилу інженерних ліній в бік головних точок водозбору або виходів в центральну каналізацію. Ухил може формуватися двома шляхами:

1) за рахунок використання дренажних жолобів і пісковловлювачів ранніх діаметрів;

2) за рахунок спеціалізованих літаків з внутрішнім ухилом (їх ще називають лотками зі змінним гідравлічним перетином).

Що стосується локального усунення стічних вод, то нагостреними складовими поверхневого водовідведення виступають пластикові дощоприймачі або Дощезбірник, а також полімер, бетонні або пластикові дренажні колодязі. Ці елементи призначені для усунення водних потоків в певних місцях - під прідверних пріямках і в точках виходу покрівельних водостоків.

Поєднання лінійних і точених конструкцій системи поверхневого водовідведення забезпечують комплексне усунення води осадового типу, але для територій з близьким приляганням до поверхні ґрунтових вод або розташованим недалеко від водойм - задіють додатково ще і глибинний дренаж. Таким чином, усунення надлишок вологи відбувається на декількох рівнях: підземному і надземному.

Ось, в принципі, всі аспекти і основні секрети водовідведення. Ще невелика рекомендація - не варто нехтувати послугами професіоналів на етапі планування або при перетворенні плану в життя. Адже кваліфікована консультація по вибору елементів дренажу і правильний монтаж можуть або заощадити на витратах, або уникнути усунення наслідків.

Рассказать о статье