Яку вибрати мийку для кухні та як?

Август 18, 2020
Задние подстанции 110кВ - 1

Кухонний простір має містити тільки корисні і функціональні елементи. Господині стикаються зі складнощами, коли доходить до питання яку мийку вибрати, щоб вона підходила інтер'єру. Оскільки кухня - це приміщення, де члени сім'ї перебувають найчастіше, над усіма речами і гарнітур повинні бути високої якості і виконувати свою основну функцію.

На сайте https://on-za.ua вы можете купить кухонную мойку отличного качества.

Мийка для кухні виготовляється з різних матеріалів. За рахунок цього їм надають різноманітні форми, вони відрізняються геометричними даними. Щоб підкреслити всі плюси кухні (в тому числі зручність при приготуванні їжі і миття посуду), необхідно ретельно вибирати функціональні елементи.

Раковини відрізняються по ряду параметрів. Щоб не відчувати на собі мінуси таких пристосувань, потрібно звертати увагу на характеристики гарнітури.

Як вибрати мийку для кухні: тип установки

Миття посуду пов'язано з постійним бризками. Через це конструкція раковини повинна відповідати мінімальним вимогам, які забезпечують комфортність її використання. Спираючись на відгуки господинь, ідеальна мийка - це проста конструкція, зручність використання, відповідність дизайну приміщення. Додатково вона не повинна видавати сторонні звуки при використанні.

врізні

Монтаж проводиться в спеціально передбачене отвір, зроблене в стільниці. Такий варіант можна назвати стандартним, адже на кухні найчастіше використовується саме така конструкція. Популярним матеріалом мийки є нержавіюча сталь. Дизайн раковин різний: одна або кілька чаш, додаткові поверхні, крила, бічні стінки. При цьому функціональні можливості залишаються на високому рівні.

Кругла або квадратна мийка на кухню монтується декількома способами:

зверху;

знизу;

урівень.

зверху

Найчастіше застосовується перший варіант установки. При цьому не важливо вона квадратна, кругла або іншої форми. Популярність верхнього монтажу виправдовується тим, що кухонну мийку легко поставити в правильне положення, нею зручно користуватися. Невеликий виступ, через різницю використовуваних матеріалів, перетворюється з функціонального елемента в декоративний. Для установки досить зробити отвір у стільниці і зверху її встановити. При цьому стик буде закритий.

Постійний вплив води руйнує МДФ стільниці, а вони найчастіше виготовляються з цього матеріалу. Тому герметизація стику врізного миття грає велику роль. Якщо стільниця кам'яна або скляна, то вимоги до герметизації нижче. Волога призводить до розвитку цвілі і неприємного запаху. Щоб вода не проникала під раковину потрібно ізолювати простір.

знизу

Подібні види мийок для кухні пов'язані з труднощами при монтажі. Робоча частина повністю знаходиться нижче рівня столу. Це призводить до певних обмежень при її використанні. Щоб стільниця прослужила довго, матеріалом її виготовлення виступає камінь або скло.

урівень

Наведений метод установки застосовується на всіх видах стільниць. Від майстра потрібно багатий досвід і точність створення монтажних отворів. Складність полягає в мінімальному бортику на мийці або повну його відсутність.

накладні

Якщо на кухні встановлюється стандартна меблі, то мається на увазі, що мийка буде монтуватися на подстолье зі спеціальними кріпленнями. Точне його розташування визначається на етапі проектування інтер'єру. Важливо заздалегідь продумати це момент, щоб не переробляти водопровід і каналізацію.

Накладна кругла мийка або квадратна дає можливість використовувати настінний змішувач. Завдяки цьому вдається зробити робоче простором значно більше. На краях вироби обов'язково присутній бортик, що захищає сусідні модулі від бризок.

Рассказать о статье