​Які меблі вибрати для спальні?

Январь 17, 2020
Сантехника, установка, ремонт

Спальня - наш домашній притулок. Місце, де ми не лише спимо, а й відпочиваємо та заряджаємо батарейки на наступний день. Напевно, всі погодиться, що це одна з найважливіших кімнат у будинку. Яким буде клімат у спальні, чи сприятливий він спокій чи навпаки, залежить не тільки від кольору стін, аксесуарів та освітлення, але необхідно звернути увагу і на меблі, які ми вибираємо. Їх кількість і розміри, звичайно, повинні залежати від розміру приміщення.

Зручне ліжко Середня людина спить близько ⅓ свого життя. Напевно, нікого не потрібно переконувати, що ліжко, куплене для спальні, повинно бути зручним перш за все. Правильно підібраний матрац дозволить нам спокійно та комфортно відпочити. Але це ще не все. Не менш важливою є якість каркаса і рами. Важливі також його розміри. Передбачається, що зручне односпальне ліжко має бути шириною не менше 90 см. Колиска, призначена для двох осіб, повинна бути не менше 160 див. Нам також потрібно вирішити, з якого матеріалу ми будемо купувати ліжко. Хороша ідея - придбати предмет меблів з дерева, бажано дуба, сосни або бука. На ринку також є більш дешеві ліжка, виготовлені з якісного HDF або MDF. М'які ліжка, покриті натуральною або штучною шкірою або тканиною, стали дуже популярними, особливо останнім часом. Що стосується матраца, то найкраще вибирати високоеластичний, термопружний або латексний. Усі троє мають безліч точок опори і прекрасно пристосовуються до фігури людини, що лежить на них. Як вже було сказано, комфорт нашого сну також залежить від типу каркаса. Ліжко з каркасом, повністю заповненим плитою, дешевше, але буде менш зручним. Набагато краще вибрати стелаж - драбину. Тут дуже важлива щільність міжряддя. Чим менший проміжок між планками і чим більше планок, тим краще. Детальніше про вибір ліжка читайте у статті, яку ліжко вибрати для спальні?

Шафи та тумбочки - це невеликі, часто недооцінені меблі. Для двоспального ліжка найкраще вибрати два тумбочки, розташовані з двох сторін. Згадаймо, що найзручніше буде їх використовувати, коли вони трохи вище рівня матраца. Завдяки цьому нам буде легко дістатись до книги або склянки води, що лежить на шафі. З іншого боку - не буде ризику, коли ми щось виб'ємо зі столу рукою чи ковдрою під час сну.

Наш вибір повинен залежати від того, для чого нам потрібен кабінет. Якщо ми хочемо мати лише місце, щоб поставити приліжкову лампу, склянку води та помістити телефон і окуляри, все, що нам потрібно, - це проста тумбочка без полиць і ящиків. Буде інакше, якщо шафа матиме більше функцій, а саме бути місцем для зберігання книг чи інших предметів. Тоді тумбочка з ящиками і поличками буде працювати краще.

Рассказать о статье