Виготовлення та використання штучного каменю в обробці

Апрель 4, 2020
Установка водоснабжения MQ3-35

Штучний камінь є декоративним облицювальним матеріалом, що імітує структуру гірських порід. Цей матеріал набув широкої популярності завдяки своїй невисокій вартості. Крім того, він характеризується довговічністю, волого- та вогнестійкістю, а також легкістю при укладанні. Легкість монтажу штучного каменю пов'язана з тим, що він набагато легше натуральних матеріалів.

Качественно Изготовить трафарет на заказ по эскизам по выгодной цене за короткий срок.

Основний метод виготовлення штучного каменю сьогодні - це вибропрессование або вібролиття. Основні матеріали для виробництва - це цемент високої якості, пісок, наповнювачі та добавки, кольорові пігменти. Залежно від того, фактура якого каменю імітується для виготовлення штучного каменю, використовуються форми з різних матеріалів, таких як пластик, гіпс, поліуретан.

Такий облицювальний камінь, що виготовляється провідними виробниками, забарвлюється в процесі виробництва. Це сприяє стійкості кольору під час експлуатації і вигідно відрізняє його від аналогів «під натуральний камінь», які фарбуються поверхнево і незабаром їх зовнішній вигляд стає не таким привабливим.

Завдяки сучасним технологіям виробництва штучний камінь сьогодні копіює структуру натуральних матеріалів (граніт, піщаник, базальт) з приголомшливою точністю. Крім натуральних відтінків, облицювальна плитка випускається і з такими відтінками, які не зустрічаються в живій природі.

Штучний камінь, на відміну від натурального, має меншу вагу і простий в укладанні, його широко використовують для обробки приміщень. Також він може застосовуватися для облицювання усередині будівель і зовні. Штучний камінь також широко застосовується для облицювання камінів. Однак необхідно пам'ятати, що укладати його потрібно так, що уникнути зіткнення з нагревающимися поверхнями.

Якщо такий штучний камінь використовується при облицюванні приміщень з вологим середовищем, таких як басейн або сауна, облицювання повинна бути оброблена гідрофобним розчином. Важливо знати і пам'ятати, що для облицювання підлоги використання штучного каменю неприпустимо.

Штучний камінь, як і облицювальна плитка, підійде для облицювання будь-якій поверхні. Це може бути дерево, метал, бетон або цегла. Для того щоб закріпити облицювання, використовують матеріал в залежності від різновиду каменю і його форми. Чудово підійдуть мастика, клей або цементний розчин.

Рассказать о статье