Що потрібно знати про монтаж ванни

Октябрь 13, 2020
14 ТАРИФЫ. Водоснабжение

Мабуть, ні для кого не секрет, що санвузол в житловому приміщенні - це найпопулярніше місце. Кожен досвідчений будівельник знає, що обробку в квартирі або житловому будинку завжди потрібно починати з монтажу сантехнічного устаткування. У приміщенні може не бути лінолеуму, міжкімнатних дверей, шпалер, але санвузол повинен бути хоча б частково обладнаний. Це важливо розуміти, незалежно від того, яка йде обробка: чорнова або чистова. Ця стаття розповість про те, як правильно проводиться монтаж ванни і які моменти в цій справі найбільш важливі.

Качественная Малярная лента по выгодной цене.

Даний вид сантехнічних робіт можна умовно розділити на чотири етапи:

Будь-які види робіт у ванній кімнаті завжди починаються з підготовки: демонтаж старої сантехніки, при необхідності проводиться заміна застарілих металевих труб на сучасні пластикові, а також укладання гідроізоляції підлоги у ванній кімнаті. Гідроізоляція при монтажі у ванній відіграє важливу роль: невелика кількість води в даному приміщенні завжди потрапляє на підлогу. Тому виникає ймовірність виникнення вогкості, а також без праці можна затопити сусідів знизу.

На другому етапі цього типу ремонтних робіт проводиться вимір приміщення для ванної кімнати та відповідно покупка підходящої ванни. Слід зазначити, що ванна, як правило, встановлюється на спеціальний каркас. Цей каркас забезпечує міцність конструкції, її стійкість в процесі експлуатації. Даний вид робіт вимагає певних навичок по установці, тому монтаж ванни слід довірити фахівцям, які зможуть звести каркас з дотриманням всіх правил.

На третьому етапі до ванни підводяться комунікації. Зрозуміло, для повноцінної роботи ванни потрібно підвести гарячу і холодну воду, а також забезпечити злив в каналізаційну трубу. Цей вид робіт не вимагає від будівельника якихось особливих навичок, проте слід знати, що підводить сантехніку краще вибирати найбільш якісною. Чим якісніше ці компоненти, тим довше прослужить ванна кімната і буде радувати господаря відсутністю вогкості, своїм приємним видом і запахом.

І нарешті, на останньому етапі прокладається проводка для живлення електричних компонентів ванни - це може бути гідромасаж, джакузі, всілякі підігріви і так далі. На цьому етапі важливо найбільш серйозно поставитися до роботи. Адже електрична проводка буде проходити в приміщенні з підвищеною вологістю, а вода, як відомо не дружить з електрикою .

Підводячи підсумки всьому вищесказаному , необхідно відзначити, що монтаж ванни - процес досить трудомісткий, що вимагає великих зусиль при підготовці місця монтажу, будівельник повинен мати великий досвід в даній роботі, щоб виконати всі вимоги до кута нахилу ванни і висоти її щодо статі. Важливу роль відіграє правильне підключення ванни до каналізації, адже монтаж ванни - робота дуже витратна, і при неправильній установці у замовника можуть з'явитися додаткові витрати.

Рассказать о статье