Види свердловин для водопостачання на дачі

Ноябрь 1, 2019
Услуги сантехника прайс-лист

Мати необмежений доступ до питної води, та ще в своєму будинку на дачній ділянці бажає кожен поважаючий себе городянин, який звик до комфорту. Вирішити цю проблему і забезпечити будинок водою допоможе свердловина для отримання води. Реалізувати ці завдання беруться компанії, що мають реальний досвід в наданні таких послуг.

Надежные и качественные Насосы Gardena купить на сайте компании вы можете в любое удобное для вас время.

Власне водопостачання на дачі зі свердловини дозволить встановити такі життєво необхідні сучасній людині побутові прилади, як пральна машина, посудомийка, душова кабінка або навіть ванна, не кажучи вже про сучасний туалеті з каналізацією.

Власне водопостачання дачної ділянки значно підвищить рівень комфорту і зробить можливість перебування на ньому цілорічним. Сучасна свердловина, що працює цілий рік, буде справно і в повністю автоматичному режимі поставляти необхідну кількість води, будь то на побутові потреби або технічні.

У Москві і Московській області вода міститься в двох геологічних шарах - піску і вапняку, тому буріння відбувається до одного з горизонтів. Для звичайного дачної ділянки цілком підійде фільтрова свердловина на пісок з глибиною приблизно від 15 до 35 метрів в залежності від району.

Довірити буріння свердловин на воду краще компаніям, які вже встигли себе добре зарекомендувати на цьому ринку послуг. Фахівці проведуть професійні консультації щодо всіх видів робіт і врахують всілякі нюанси ще на етапі проектування.

Залежно від планованого водоспоживання буде підібрано необхідне обладнання і надана повна кошторисна вартість, що включає роботи по бурінню, монтажу і пуско-налагодження готової свердловини.

Артезіанська свердловина на воду, вартість якої в кілька разів перевищує ціну звичайних свердловин на пісок, як правило, буриться для споживачів з підвищеним обсягом споживання води.

Буріння в вапняк відбувається на глибини, що перевищують 300 метрів, звідси і підвищені вимоги до насосного обладнання і фільтрів, очищує воду.

Власникам великих будинків з басейнами, а також розвинену систему водопостачання і каналізації краще заздалегідь потурбуватися про тривалість терміну експлуатації свердловини, встановлюючи саме артезіанський тип.

У будь-якому випадку власна система водопостачання на дачній ділянці дасть більше переваг, і господарям більше не доведеться залежати від комунальних служб або привозити воду самостійно.

Рассказать о статье