Кухні на замовлення за індивідуальним проєктом у Києві та області

Июнь 3, 2023
сколько стоит работа

Отримати кухонні меблі, які будуть відповідати всім вашим побажанням, можливо, якщо їх зроблять за персональним проєктом. У такому випадку ви точно будете мати потрібну висоту стільниць, кількість та тип полиць і шухляд.

«Меблі-ПВМ» – це виробник, якому можна доручити виготовлення та встановлення своєї ідеальної кухні. Адже ця компанія понад два десятиріччя займається виробництвом якісних корпусних меблів. За цей час тисячі жителів Києва та міст-супутників переконалися у функціональності та довговічності кухонь від «Меблі-ПВМ».

Кутова кухня від «Меблі-ПВМ»

Переваги кухонь на замовлення виробництва «Меблі-ПВМ»

«Меблі-ПВМ» завжди виготовляють кухні на замовлення швидко та в заздалегідь обумовлені терміни. Ви гарантовано одержите кухонні меблі потрібних розмірів, адже попередні заміри та встановлення готової кухні проводять працівники компанії. Звернувшись до цього виробника, ви отримаєте:

  • індивідуальний дизайн кухні;
  • оптимальні розташування та розміри всіх відділень кухні;
  • сумісність із наявною технікою (плита, посудомийна машина тощо);
  • можливість відкинути стандартні параметри та вибрати розміри, які потрібні саме вам;
  • дизайн-проєкт у подарунок.

Фахівці компанії готові надати безплатну консультацію протягом 15 хвилин після того, як ви залишите заявку на сайті. «Меблі-ПВМ» пропонує широкий вибір кухонних меблів: матові та глянцеві, однотонні та з візерунком, прямі та кутові, з ДСП, МДФ або натурального дерева. У цього виробника можна замовити кухню на будь-який смак і бюджет.

Важливі нюанси при виборі кухні

Плануючи купляти кухню, звертайте увагу на матеріал фасадів, якість фурнітури та особливості догляду за цими меблями. Важливо, щоб всі елементи кухні були практичними та зручними в експлуатації. Зокрема, фасади та стільниця, які легко та швидко очистити від бруду та жиру, значно спростять користування цими меблями.

Кухня на замовлення від «Меблі-ПВМ»

Обов'язково продумайте конфігурацію кухні, адже вдале розташування тумб і навісних полиць зробить процес приготування їжі зручним, а також заощадить ваш час. «Меблі-ПВМ» має досвід виготовлення та встановлення прямих, паралельних, острівних і кутових кухонь. Вибір типу кухні насамперед залежить від розміру та форми приміщення, а також бажаного розміру кухонних меблів.

Замовляючи кухню, переконайтеся, що стільниця є міцною, стійкою до подряпин і довговічною. Варто одразу придбати й кухонний фартух – поверхні з загартованого скла чи кахелю миються легко та швидко. Кухня на замовлення від «Меблі-ПВМ» – це можливість оперативно отримати зручні меблі з індивідуальним дизайном.

Рассказать о статье