Чому варто купити душову кабіну?

Май 28, 2020
УСЛУГИ САНТЕХНИКА!

Ви любите починати свій день з освіжаючого душу? Безперечно, для цих цілей годиться і душ в звичайній ванні, але за визнанням багатьох душова кабіна лідирує за цілою низкою найважливіших показників. Яких? Спробуємо розібратися.

На сайте здесь вы сможете выбрать и получить информацию про самые лучшие товары из сантехники.

Місце для душової кабіни знайдеться навіть в самій невеликій ванній кімнаті, так як для неї потрібно приблизно в півтора рази менше місця, ніж для ванни. Однак, вибираючи розміри душової кабіни, треба пам'ятати, що знаходиться в ній людина повинна мати можливість вільно повертатися і ворушити руками. Об'єднати переваги ванни і душа може комбінована конструкція 2 в 1, в цьому випадку кабіна займає певну частину ванни, а може займати і всю площу, при наявності спеціальних дверцят. Дані конструкції часто мають власний стелю для можливості використання парової лазні і гідромасажу.

Отримати травму в якісній душовій кабіні неможливо, так як виробниками передбачені всі можливі небезпечні ситуації. Виготовляються душові кабіни з безпечного пластика, нешкідливого для здоров'я. Стулки роблять із загартованого скла надзвичайну міцність. Навіть якщо вам вдасться розбити кабіну, що дуже складно, ви не поріжетеся, так як осколки будуть гладкими. Скло може бути прозорим, мереживним і тонованим. Опори у кабіни регулюються і забезпечують повну стійкість. Купуючи кабіну, варто звернути увагу на міцність її корпусу, він повинен бути стійким і жорстким. Піддон кабіни може бути акриловим, керамічним, сталевим емальованим, а також зі штучного мармуру.

Радує споживачів і багатофункціональність душових кабін. В сучасних кабінах є вбудоване радіо, що заглушає шум води. Можна слухати не тільки музичні композиції, а й розслаблюючі звуки природи, наприклад, спів птахів, морський прибій, шелест листя. Прийом душа в таких умовах перетворюється на розслабляючий сеанс. Ті ж, хто не бажає розслаблятися, може, навпаки, придбати кабіну з телефоном і ні на мить не відриватися від ведення справ. Багатьом подобаються душові кабіни з функцією турецької лазні. Пар, розігрітий до 45 градусів, утримується в кабіні, надлишки викидаються через форсунки, температура регулюється.

Дуже корисні для здоров'я такі процедури, як інгаляція і ароматерапія. Є кабіни, в задню стінку яких вбудований дозатор, куди поміщається ароматичне масло або цілющі бальзами, які, потрапляючи в пар, роблять процедуру прийняття душу ще й корисною для здоров'я. Частина душових кабін мають вбудовану підсвітку різних кольорів. Що може бути приємніше, ніж приймати душ під різнокольоровими водяними струменями. Вибираємо потрібний колір і рятуємося від втоми за допомогою червоного, заспокоюємось від зеленого, готуємося до сну за допомогою блакитного. Не можна забувати і про масажною функції, яких тут тільки немає режимів. Масаж всієї спини, боків, шиї і плечей. Найкраще поворотні форсунки, їх можна обертати, домагаючись кращого попадання на тіло струменя води.

Встановлювати і комплектувати душові кабіни можна по-різному. Це може бути готовий, зібраний душовою бокс, а може бути душовий куточок. Можна вибирати різні змішувачі, душові системи, шторки і дверки. Під свої конкретні запити і можливості люди підбирають і збирають ідеальне місце для душа. Слід враховувати, що для нормально функціонування душової кабіни необхідно тиск від двох до трьох бар. При маленькому напорі слід купувати кабінку для напору в 1,5 бар.

Також варто пам'ятати, що кут, призначений для кабінки, повинен бути обладнаний зливом, інакше знадобиться ремонт і переробка. Також потрібна і відповідна електрична підводка.

Рассказать о статье