Парфум для сучасної жінки такий самий предмет гардеробу, як і решта. Правильний аромат збільшить привабливість жінки в рази, підкреслить її стиль, задасть настрій на майбутній день або вечір. Дуже важливо знати, як підібрати собі парфуми – навіть найулюбленіші ваші продукти можуть бути недоречними на певних заходах або, навпаки, надто химерними та яскравими для повсякденного використання.
Не выходя из дома вы можете заказать Оригинальная парфюмерия по очень хорошей цене.
Вибір композиції – окреме мистецтво, не менш важливе та складне, ніж вибір одягу або аксесуарів. Якщо поставитися до цього з увагою та старанням, результат приємно вразить вас.
Чим духи відрізняються один від одного: як вибрати свій аромат парфуму
Якісна туалетна вода відрізняється від дешевих підробок двома факторами: тривалістю, з якою вона залишається на тілі та одязі, а також наявністю в одному флаконі декількох щаблів запахів, недоступних відразу, щоб уникнути мішанини. Досягти такого можна тільки із застосуванням особливої технології виробництва, завдяки якій шлейф вивітрюється не відразу, а поступово. Таким чином, якісний продукт складається з окремих блоків, які органічно поєднуються та не заважають один одному. Такі блоки називаються нотами і чітко класифікуються.
Як ноти розміщені у загальній піраміді
Початкова (верхня) нота. Цей запах відчувається першим як вами, і оточуючими. Найчастіше це найбільш яскраво виражений компонент, свіжий і незабутній. Час дії - всього 15 хвилин, після чого ця частина вивітриться, дозволяючи виявитися наступним, глибшим. Стандартні аромати: цитрусові леткі олії, коріандр, розмарин або рожеве дерево.
Серцева (середня). З назви ясно, що це сегмент сприймається творцем як головний, як сенс всієї композиції парфуму. Компоненти зазвичай стійкі, деревні або квіткові, тримаються кілька годин після вивітрювання початкової. Стандартні представники: жасмин, вербена, герань чи рожева есенція.
Базова (нижня). Це те, що залишається з вами на майже повну добу (10-15 годин). У якісній туалетній воді базі приділяють більшу кількість уваги. Щоб аромат тримався, в основу нижньої ноти лягають найстійкіші з природних: ваніль, сандал, шавлія, дубовий мох. Не виключається навіть флер тваринного походження на кшталт амбри, мускусу та цибету.
Маючи ці знання, буде легше зрозуміти, чого саме ви хочете від свого ідеального букета. Розуміння того, як правильно підібрати парфум для себе, прийде сама. Головне зрозуміти, який запах ви хочете носити довго, а який не захочете відчувати понад годину-дві.
Духи з самого моменту їх винаходи представляють на суд споживача у витончених флаконах – ці витвори мистецтва найчастіше коштують набагато дорожче за саму рідину. І якщо початкові технології були надто дорогими та недосконалими, то з розвитком сучасного світу у парфумерній спільноті прижилася традиція асоціювати колір води та напрямок композиції – так подається сигнал потенційної цільової аудиторії.
Завдяки такому негласному правилу будь-яка жінка може зрозуміти, як правильно вибрати парфум для себе, орієнтуючись на його колір. Ось кілька прикладів того, як виробник подає вам сигнал:
бузкові, фіалкові та рожеві тони сигналізують про те, що букет підходить юним дівчатам для романтичних зустрічей або скромного повсякденного носіння;
глибокі сині та фіолетові тони говорять про те, що аромат сильний і важкий, повільно вивітрюється і підходить дорослим жінкам для вечірніх раутів;
червоний колір говорить про теплоту та сексуальність, найчастіше такі букети віддають солодощами або прянощами;
туалетна вода зеленого кольору відрізняється легкістю, ненав'язливими цитрусовими, м'ятними або трав'яними запахами, чудово підходить для повсякденного носіння жінками будь-якого віку.
Думаючи про те, як правильно вибирати парфуми або парфуми, не забувайте про свого супутника, якщо той супроводжує вас. Вибір туалетної води для чоловіків не менш широкий, ніж жіночий. Мало хто звертає увагу на сумісність ароматів супутників, але пара, яка це зробить, буде безперечною родзинкою будь-якого заходу.
Для чоловіка та жінки існують окремі піраміди. Вивчивши їх з мінімальним знанням своїх переваг і побажань, ви легко зрозумієте, які парфуми краще вибрати собі і своєму супутнику.
Напевно, у кожного чоловіка знайдеться вдома хоч один аромат парфуму. Але чи достатньо одного чи двох ароматів на всі випадки життя? Адже де б ми не знаходилися, ми перебуваємо в різних настроях і відчуваємо різні почуття. Ми іноді займаємось спортом, а іноді просто проводимо час із друзями. Ходимо на роботу чи відвідуємо важливі заходи. Для кожної події та настрою підходить краще той чи інший аромат. Як правильно підібрати парфум – стає непростим завданням, враховуючи все різноманіття брендів та запахів, які нам пропонують у магазинах.
Як правильно підібрати парфум
Поряд із модою, існують аромати для різного стилю життя та одягу. Наприклад, деякі аромати добре проявляються взимку, а деякі краще використовувати лише влітку. Яскраві аромати для занять спортом, не підійдуть для романтичного вечора, де потрібні виключно ніжні та приглушені тони. І так далі.
Ми розділимо парфуми на 5 основних типів, які підійдуть більшості чоловіків. Крім того, для наочності я запропоную кілька брендів та запахів, які відмінно характеризують вибраний тип парфуму. Тож почнемо.
Парфуми для відпустки
Коли Ви використовуєте парфум у спеку, то потрібно враховувати 2 моменти: аромат швидко вивітрюється зі шкіри, і в той же час, спека сильно посилює запах парфуму. Тому, найкраще не використовувати аромати важкі, мускусні або дерев'яні, тому що вони матимуть надто сильний запах.
Проводячи паралель з одягом, ви ніколи не станете одягати трикотаж у спеку, а одягнете швидше футболку з коротким рукавом. Тому слід вибирати аромат легкий, свіжий і не дуже різкий. Свіжий морський аромат, запах зелені або парфум з нотками цитрусу - чудово підійдуть для літніх днів.
Парфуми для спорту
Як спортивний одяг зручний для занять спортом, так і аромат для спорту тримає Вас у тонусі, активізує та підвищує працездатність.
Парфуми для спорту характерні своїм тонізуючим ароматом, який дає енергію та життєву силу. Як правило, аромат містить прянощі, перцевий запах або нотки цитрусових, які формують довготривалий енергійний тон і приплив енергії.