Як облаштувати приватний водопровід і усунути неполадки

Июнь 1, 2020
Задние подстанции 110кВ - 1

Водопровід у приватному будинку сьогодні влаштований майже у всіх, але часто бачиш як відразу за московської кільцевою дорогою жителі возячи бідони на саморобних візках. Що це за екзотика в 21 столітті? Швидше за все інерційність мислення і закореніла звичка жити без води. Пам'ятайте слова Швондера з Собачого серця: "Врахуй, Єгорівна, якщо будеш палити паркет в грубці, всіх виселю ...". Так і тут і зараз.

Защитите свой компьютер, на сайте https://reddit-marketing.pro вы можете купить обновления.

Облаштування приватного водопроводу цілком посильне кожному господарю

Можна викопати колодязь, пробурити або пробити свердловину, нарешті оформити підключення до міського або селищного водопроводу.

Для того щоб водопровід в заміському будинку працював безперебійно, необхідно своєчасно доглядати за ним, виправляючи виникають неполадки. В першу чергу, проблеми з приватним водопроводом можуть виникати через замерзання води (це одна з властивостей води - розширюватися при замерзанні). На тих ділянках трубопроводу, де ризик замерзання води особливо великий, необхідно або використовувати якісні теплоізоляційні матеріали, або повністю випустити на зиму воду.

Для того, щоб знизити ризик розморожування, часто власники приватних будинків трохи відкривають добірний кран. Правда, при сильних морозах зливний ділянку все одно заморозити. При замерзанні розширена вода може просто розірвати трубу, це особливо небезпечно для труб зі сталі і полівінілового труб.

Полівінілові труби можуть лопнути по шву. На відміну від них, сталеві труби міцніше. Вся трубопровідна арматура повинна бути замінена після усунення неполадок.

Приватні водопроводи вимагають ретельного проектування

, А також врахування кліматичних умов і особливостей місцевості. Ще однією проблемою трубопроводу може стати старіння волосяні тріщини. У пошкоджених ділянках з'являється сирість, починає капати вода. Тимчасово проблему допоможе усунути хомутик з ущільнювачем з гуми, проте трубу міняти доведеться в будь-якому випадку яким би тривалим ні термін експлуатації виробів, вони потребують заміни, в тому числі це стосується і клапанів СППК4, краником, фітингів і всієї використовуваної трубопровідної арматури.

Запотівання труб у вологих, теплих місцях ще одна проблема приватного водопроводу. Краплі можуть конденсуватися на трубах і устаткуванні. Усунути проблему можна лише обгортанням водопроводу ізолюючим матеріалом.

Шум, що виникає у водопроводі, може виникати через розбовталося деталей крана, або збільшився швидкості руху води. Неприємні шуми викликає і ослаблена головка штока. Щоб усунути проблеми, необхідно або замінити деталі трубопроводу, або ділянку труби (наприклад, якщо утворилася вм'ятина і утруднюється прохід рідини).

Насправді, з приватним водопроводом виникає не так багато проблем. Просто за ним треба регулярно стежити і він служитиме вам і вашій родині вірою і правдою не один рік.

Рассказать о статье