Ремонт всієї квартири починається зі складання точної кошторису

Июль 21, 2021
Определяемся с элементами

Не дарма існує повір'я, що раз ремонт почався, то закінчити його нескоро вдасться. Вся справа в тому, що в колишні часи, коли загальновідома брак матеріалів і технологій царювала, боролися за кожен вигідний рулон шпалер. І не завжди виходило дістати для конкретної кімнати, часто брали на майбутнє, про ціни туманне уявлення було. А поки там хороший шматок урвешь, тут якісний клей роздобудеш, дивишся - одне приміщення відреставрували, а тим часом зносилися ще одне.

На сайте БЕТСИТИ вы найдете самые лучшие возможности для ставок на свои любимые игры.

І починаються роботи спочатку - замкнуте коло, та й вартість ремонту всієї квартири це не найдешевше задоволення. Завдяки сучасним підходам, займатися відновленням власності стало простіше і легше: вже не треба вистоювати черги за новою люстрою, все, що буде потрібно - заздалегідь продумано. Теж і з цінами виходить: чи не докуповує терміново відро фарби на останні рублі, а порахували обсяг і кількість, та, мабуть, на додачу взяли - на всякий випадок. Переживати не доведеться, якщо раптом щось піде не так, а для більшої впевненості починаємо перетворення з моделювання майбутнього проекту, після за складання кошторису на ремонтні роботи беремося.

Якщо самі ви в цій області не професіонали, то краще довіртеся фахівцям: і час збережете, і нерви, і фінанси. Звичайно, дизайнерам заплатити доведеться, зате, наприклад, в душовій не опиниться телевізора, а в дитячій - кухонного приладдя. Перший і найважливіший питання в процесі підготовчих робіт це визначення з типом ремонту, яким він буде: капітальний або косметичний? У першому випадку буде потрібно більше ресурсів (грошей, матеріалів), сил, часу, в другому - обсяг робіт значно менше, але потрібно вивчити ринок на предмет сучасних оздоблювальних рішень, щоб з'єднати корисність і якість, або знову ж звернутися до фахівців, все-таки економія виходить багато.

Перш, ніж перейти до закупівель, має бути зробити виміри (вони мають безпосередній стосунок до точного складання кошторису): скрупульозний і тривалий процес, але необхідний для визначення з кількістю. Чим точніше розрахунки, тим економічніше ремонт, але пам'ятайте, що дешевого перетворення не буває. Навіть якщо ви вирішили все робити своїми руками, минаючи будівельні бригади, то попереду маячать тривалі прогулянки по магазинах, ринках, ярмарках і гіпермаркетів, вивчення пропозицій, порівнювання і потім вже вибору. Спирайтеся не тільки на ціни, але і на властивості, і на якість, не скупіться особливо, щоб не платити двічі.

Важливим моментом є вибір компанії: багато майстрів пропонують зробити виміри і дати приблизну оцінку - погоджуйтеся, тільки якщо організація перевірена, та заздалегідь повідомте, що вам необхідний серйозний розрахунок: на якій цифрі зійдетеся, така і буде - ні копійки більше. Себе убезпечите, нечистих на руку «умільців» змусите задуматися, а чи варто продовжувати «співпраця». Коли фахівці перевірені, ще й результат їх робіт вже доводилося бачити, то тут вже можна бути спокійними: вони грамотно підійдуть до вибору матеріалу, спираючись на розрахунки, відміряють метраж, внесуть в план кожен кут, шукаючи найбільш оптимальне рішення.

Рассказать о статье