​Переваги покупки квартири на первинному ринку

Август 3, 2021
Водоснабжение в частном доме:

При пошуку квартири ми можемо вибирати з оголошень на первинному і вторинному ринку. Що може обмежити нас у виборі між новою і вживаної квартирою, так це, перш за все, її місце розташування. У центрі міста складно знайти нову квартиру від забудовника, але завдяки порталу "Вдома Online" де представлені всі новобудови https://vdoma.online/ Ви зможете знайти квартир своєї мрії. Тоді більшу частину пропозицій можуть скласти квартири з вторинного ринку. Коли ми вирішуємо купити квартиру на первинному ринку, ми відразу отримуємо багато «бонусів», яких ми не відчуємо при покупці вторинної квартири.

Налаштуйте квартиру перед покупкою

Перша перевага покупки квартири у забудовника полягає в тому, що все, що ми отримуємо, з самого початку може бути адаптоване до наших потреб. Вибираючи нову інвестицію на початковому етапі її будівництва, ми можемо вибирати з безлічі різних конфігурацій квартир практично на кожному поверсі. Це, безсумнівно, одне з головних переваг покупки нової квартири безпосередньо від забудовника. На вторинному ринку складно знайти кілька квартир в одному будинку.

гарантія

Гарантія забудовника - друга перевага покупки квартири на первинному ринку. Зі зрозумілих причин ми не отримаємо його, купивши квартиру на вторинному ринку, де будівлі кілька або кілька десятків років. Потім ми повинні змиритися зі станом квартири і провести весь ремонт своїми силами. Купуючи квартиру в забудовника, ми можемо пред'явити претензії до квартири при її зборі.

якісна обробка

Третя перевага покупки нової квартири - це якість обробки і використані матеріали. За останні 30-40 років технологія і типи використовуваних матеріалів змінилися, в першу чергу вони стали краще ізолюючими. Рівень теплоізоляції нових квартир вище, ніж у аналогічних квартир 80-90-х років минулого століття. Завдяки цьому ми можемо заощадити на витратах на опалення. Нове будівництво також означає нові стандарти для будівельних сходів. Навіть в 3-4-х поверхових будинках є ліфти, чого немає в старих будинках.

Рассказать о статье