Готуємося до відключення гарячої води заздалегідь: встановлюємо бойлер

Март 17, 2021
Водоснабжение загородного дома

Дуже часто в період літніх відпусток нам відключають гарячу воду. Безумовно, відсутність гарячої води будинки - величезний дискомфорт.

В можете купить перчатки медицинские на сайте компании не выходя из дома.

Щоб звести до мінімуму неприємні відчуття від відсутності гарячої води, потрібно встановити бойлер. Його установку можна замовити у перевірених фахівців електромонтажу , або вибрати виконавця шляхом створення заявки на нашому сайті. Але перейдемо до вивчення конструкції приладу, щоб визначитися з вибором.

типи бойлерів

Існує два типи бойлерів: проточний і накопичувальний. Розглянемо їх докладніше.

проточний

Принцип функціонування проточного бойлера відображений в його назві: він складається з теплообмінника. Проходячи по ньому холодна вода нагрівається до комфортної температури. Температуру нагрівання регулюють автоматичні прилади. Такі бойлери не доставляють труднощів: як тільки ви повертаєте маховик змішувача звідти відразу біжить вода потрібної температури.

Що стосується витрат електроенергії, то у проточного бойлера який можна порівняти з витратою накопичувального. Звичайно, проточного бойлера потрібно більше потужності, але і працює за часом менше, т. К. Гріє тільки той обсяг води, який через нього проходить.

Великий обсяг потужності, яку споживає проточний бойлер, є найважливішим його недоліком. Через це від електрощитка потрібно вести спеціальну виділену лінію зі своїм захистом, інакше Ви залишите себе без електрики в усьому будинку. Для прокладки електролінії радимо брати мідний дріт з перетином від 4 кв.мм. У разі, якщо потужність проточного бойлера більше 8кВт, перетин електролінії збільшуємо до 6 кв.мм мінімум.

Ще одним важливим недоліком проточного бойлера є те, що область його застосування досить обмежена: побутової змішувач або душова насадка.

накопичувальний

А тепер розглянемо накопичувальний водонагрівач. Його конструкція являє собою термоізольовану металеву колбу. Обсяг цієї колби варіюється від 5 до 1000 л. Вода нагрівається всередині колби за допомогою спеціально пристрої Тена. Він постійно підігріває воду. ТЕН споживає потужність 1-2 кВт / год.

Для підключення до електричного щитка накопичувального бойлера вистачить мідного дроту з перетином всього 2,5 кв.мм.

Одним з головних достоїнств накопичувального бойлера в тому, що з ним вдома весь час з крана буде текти тепла вода, т. К. Він гріє великий обсяг води відразу.

А з недоліків даного бойлера можна виділити:

- великі, а часом і величезні габарити, що вимагає особливого посиленого кріплення - менша потужність, через що потрібно більше часу на нагрів води.

І не забувайте: будь-який бойлер потрібно заземлювати!

Рассказать о статье