Фільтри грубої очистки води

Октябрь 12, 2019
Система автономного

На сьогоднішній день існує безліч фільтрів для води , що добувається зі свердловини, адже часом її склад не радує якістю і вода може стати навіть небезпечною для здоров'я в тому випадку, якщо приймати її в їжу. Однак іноді буває так, що хімічний склад води є цілком придатним для вживання, що дозволить споживачеві значно заощадити на її фільтрації. І якщо хімічний склад води з однієї і тієї ж свердловини не змінюється практично ніколи, то кількість різних механічних домішок може змінюватися. Тому захистити водопровід від них потрібно в обов'язковому порядку.

Як купити квиток на автобус докладніше тут ви зможете дізнатися.

До основних видів механічних домішок у воді відносяться пісок, іржа і вапно. Всі вони можуть змінити колір і смак води. А їх постійний прийом в їжу може призвести до серйозних проблем зі здоров'ям.

На сьогоднішній день існує три найбільш популярних різновиди фільтрів для грубої очистки води і видалення механічних домішок:

1. Чавунний фільтр , який використовується вітчизняними сантехниками уже багато років. Це найбільш економічний варіант, однак його ефективність піддається великим сумнівам. Якщо таке пристосування може видалити пісок, то проти вапна вони абсолютно неефективні. Також не варто забувати, що час від часу доведеться виймати і прочищати сітку. У звичайного споживача така процедура забирає безліч часу, сил і нервів.

2. Патронні фільтри грубої очистки . Такий метод більш ефективний, він являє собою колбу, всередині якої знаходиться картридж з поліпропілену. Такий картридж має невелику вартість, однак міняти його доведеться досить часто. Саме тому в довгостроковій перспективі такий метод фільтрації не відрізняється високою вигідністю. Звичайно, можна збільшити розмір пор фільтра, тим самим істотно збільшивши період роботи кожного картриджа, проте і якість фільтрації в такому випадку постраждає.

3. Самопромивні фільтр грубої очистки . Такі вироби відрізняються високою якістю фільтрації, а також економічністю, адже в їх складі немає змінних картриджів. Тому, навіть незважаючи на досить високу вартість, саме такий виріб є найбільш вигідним в довгостроковій перспективі. Також варто відзначити практичність, адже вам не доведеться проводити ніяких процедур по догляду або обслуговування фільтра.

Якщо говорити про якість фільтрів, то вони повинні бути тільки вищого або першого сорту. Ні в якому разі не рекомендується купувати фільтри китайського виробництва - такі вироби часто ламаються, а деякі взагалі не відповідають жодним стандартам.

Рассказать о статье