Для чого необхідна балансування коліс?

Февраль 13, 2020
Автономная система

Неврівноваженість коліс транспортного засобу може призвести до самих непередбачуваних наслідків. Багато хто знає, що це може заподіяти прискорений знос покришок, а також збільшене розбовтування сполучних елементів підвіски. Практика показує, що нехтування необхідністю провести сервісне обслуговування може обійтися досить дорого. У кращому випадку доведеться витратитися на заміну зношених покришок або амортизаційних систем. У гіршому - витратити гроші на дороге лікування. Тому нехтувати неврівноваженістю не варто ніколи. Потрібно скористатися такою послугою, як балансування.

На сайте https://avtovikup057.com/ вы можете оформить автовыкуп быстро и надежно.

Так для чого потрібна балансування коліс - послуга знадобиться для усунення серйозної нестачі, що полягає в битті колеса. Він з'являється в ситуаціях, якщо колесо має певний дисбаланс щодо площин або осей обертання.

Під час виготовлення всіх складових коліс практично нереально зробити збалансований до ідеалу продукт. Головну частину нерівномірності балансу створює шина. Причиною тому є найбільша її віддаленість від центру обертання колеса. Як результат, виникає потреба в проведенні робіт по балансуванню.

Зверніть увагу: проводячи сервісне і гарантійне обслуговування автомобілів, власникам потрібно пам'ятати про якість послуги, що надається. Тобто неправильна балансування неодмінно призведе до того, що поїздка стане некомфортною. Крім того, елементи підвіски стануть більш схильними до збільшеного зносу. Головною жертвою в даному випадку є ступичний підшипник. Практика показує, що його доводиться міняти практично в кожному другому випадку. І що найголовніше - на швидкості від 80 кілометрів на годину ви сильніше ризикуєте втратити керування транспортним засобом. Так відбувається тому, що водій не відчуває дрібних коливань траєкторії.

особливості балансування

Погодьтеся, набагато простіше провести звичайну балансування, ніж міняти в майбутньому зношену гуму і деталі підвіски. На даний момент можна зустріти людей, які вважають за краще балансувати тільки передню пару коліс, мотивуючи це відсутністю необхідності витрачати зайві кошти на задні. Вони вважають, що тільки провідні колеса вимагають проведення балансування. Повірте, це зовсім не так. Подібний підхід, як правило, призводить до того, що елементи підвіски ззаду повністю зношуються вже через кілька тижнів.

різновиди балансування

Остаточна ціна балансування коліс залежить, перш за все, від того, якою її тип замовив потенційний клієнт станції обслуговування. Існує три різновиди:

На верстаті (колесо знімається);

Фінішна (всі колеса балансуються прямо на транспортному засобі);

Автоматична (бісерного типу або порошкова).

Крім того, процедуру поділяють на статичну і динамічну.

При наявності проблем статичного характеру колесо завжди має одне важке місце. Так як по дорозі воно буде бити з більшою силою, статичний дисбаланс буде відчутний більш сильно. Уникнути такої проблеми допомагає балансування статичного типу з розташуванням на верстат.

Використання колеса з широким профілем частіше призводить до появи непотрібних рухів щодо обертальної площині. Ось чому проводяться динамічні балансування з обов'язковим використанням спеціалізованого стенду. Подібна послуга пропонується далеко не кожною станцією, оскільки вона вимагає наявності спеціалізованого обладнання. Крім того, потрібно також розуміти, що вартість подібної послуги значно відрізняється від балансування статичного типу.

Рассказать о статье