Як вибрати штори на кухню на багато років?

Июль 14, 2023
УСЛУГИ САНТЕХНИКА!

64ad95a979649.webp

Вибираючи римські шори на кухню рекомендується в першу чергу орієнтуватися на особливості. З урахуванням того факту, що кухня є нетиповим приміщенням і в ній на регулярній основі збираються пари, аромати, накопичується бруд, важливо брати до уваги ці фактори, коли йдеться про вибір текстилю.

Базові поради

Більший вплив на вибір штор надають розміри приміщення, освітленість та стиль, вибраний для оформлення кухні;
Для невеликих приміщень оптимальний варіант – це лаконічні штори з мінімальним декором та набором прикрас;
Якщо на кухні є вікно невеликих розмірів, то для її оформлення не рекомендується брати за основу довгі важкі штори, тому що вони пропускатимуть мало світла;
Якщо в безпосередній близькості від вікна знаходиться робоча зона або обідній стіл, краще віддати перевагу римським шторам або жалюзі, вони не забруднюються під час експлуатації. Купити римські штори можна в нашому магазині, вибравши відповідний варіант з каталогу і замовивши його доставку.
Основний пріоритет – функціональність.

Вибір матеріалу

Штори повинні бути практичними, догляд за ними не повинен вимагати великих зусиль та тимчасових витрат, вони мають бути стійкими перед запахами. При виборі матеріалу краще віддавати перевагу тим варіантам, які добре справляються із забрудненнями, якщо йдеться про тканину – вона зберігатиме свій первозданний вигляд навіть після кількох циклів прання.

Натуральні тканини безпечні для людського організму та навколишнього середовища, що є їхньою основною перевагою, при тому у них є недоліки.

Бавовна добре тримає форму і підтримує початковий колір після прання, його недоліки полягає в низькій стійкості перед сонячними променями та відсутності захисту від світла;
Льон має високі показники міцності, але швидко втрачає свій колір, що обумовлений впливом сонячних променів;
Вироби з шовку та вовни не можна використовувати на кухні, тому що вони швидко брудняться і вбирають жир, також висуваються суворі вимоги до прання;
Атлас і оксамит не підходять для кухні, висока щільність не дозволяє пропускати світло в приміщення;
Організ - це універсальний варіант, допускається використання цього матеріалу на кухні через його хорошу пропускну здатність.

64ad95be1ffb6.webp

Вибір довжини

Довгі штори є гарним варіантом для просторої кухні, але, як показує практика, впровадження такого рішення в сучасному інтер'єрі негативно впливає на сприйняття приміщення.

Короткі штори призначені для використання в невеликих приміщеннях, за допомогою яких можна заощадити простір, і створюють атмосферу затишку.

Вибір виду штор

Римські штори – це найкраще рішення для тих інтер'єрів, де переважає лаконічність та мінімалізм. Простий формат установки, зручне використання, відсутність строгих вимог до догляду та привабливий зовнішній вигляд зумовлюють популярність цього варіанту, коли мова заходить про оформлення кухні.

Жалюзі

У закритому вигляді жалюзі забезпечують надійний захист від сонця. Ще одна їх перевага полягає у простоті догляду, з погляду практичності це найкращий варіант. Купити жалюзі в Окнолія можна у нашому магазині, ми пропонуємо широкий вибір продукції за доступними цінами, що дає можливість підібрати модель для будь-якої кухні.

Рулонні штори

Даний різновид виробів відрізняється своїм функціоналом, добре підходить для кухонь, виконаних у стилі мінімалізм, за допомогою яких можна закривати певну ділянку вікна відповідно до особистих уподобань. Рулонні штори недорого доступні для замовлення в нашому каталозі.

Вибір кольору

З погляду популярності найактуальнішим колірним рішенням є білий колір. Якщо в приміщенні мало світла, то можна розглянути кольорові штори як основу для оформлення кухні.

Рассказать о статье