Простий та зручний: причіпний обприскувач для малих господарств

Март 31, 2023
Современное

Малий розмір господарства не означає, що воно не може бути ефективним та продуктивним. Для досягнення максимальних результатів необхідне якісне обладнання, яке вирішує проблеми підприємства. Обприскувач причіпний – найважливіший інструмент для догляду за рослинами. Агрегат забезпечує сільськогосподарські культури необхідними речовинами для росту і розвитку, а також допомагає захищати їх від шкідників та хвороб. 

Мобільність

Причіпні обприскувачі прості у використанні, зручні у роботі, тому ідеально підходять для обприскування дерев, кущів, овочевих рослин. Принцип їх роботи – рівномірний розподіл розчину на поверхні, що дозволяє досягти оптимальних результатів. Оприскувач до трактора використовують для обробки будь-яких типів територій, незалежно від форми і розміру, а також особливостей рельєфу. Обладнання використовують не тільки для знешкодження шкідників на полях, але й в садах. Трактор з обприскувачем легко пересувається між рядами дерев, не пошкоджує гілки та майбутній урожай.

Техніка мобільна, легко кріпиться до різних моделей тракторів і швидко переміщується з однієї ділянки на іншу. Завдяки швидкості до 30 км/год., підприємство економить час, важливий для обробки всієї території, і збільшує продуктивність роботи.      

Компактність

Обприскувачі причіпні зазвичай мають компактні розміри, що дозволяє маневрувати по невеликих площах поля з малою кількістю рослин. Такі причепи з легкістю кріпляться до тягачів: для роботи потрібні трактори, для транспортування – будь-яка інша техніка. Важливо зазначити, що причіпні обприскувачі оснащені спеціальними системами дозування рідини, це дозволяє використати необхідну кількість розчину та заощадити ресурси. Крім того, більшість моделей має можливість регулювати ширину обробки та налаштувати їх під конкретні умови. 

Обприскувачі до трактора – найбільш популярні види техніки для малих компаній. Варто зазначити, що невеликі компанії мають робочі ділянки від десятка до сотні гектарів. Для них підійде агрегат з баком на 1000 або 2500 літрів, шириною штанги 18 метрів. Узагальнивши, то обприскувач для трактора – вдале рішення малих агрокомпаній, які за декілька днів можуть повністю обробити робочу площу. Єдиний недолік в тому, що причіпні машини мають висоту кліренсу 50-70 см, а отже нездатні обробляти високостеблеві культури на пізніх фазах дозрівання.

   

Джерело: https://boguslav.ua/produkcziya/priczepnye-opryskivateli/

Рассказать о статье