Ресторанні меблі, як обрати?

Сентябрь 12, 2021

Відкриті літні сади - це вітрина кожного ресторану. Вибираючи меблі для кафе, ви повинні знати, що від них багато в чому залежить ваш успіх і позиція в гастрономічному бізнесі. Які столи для літнього кафе зроблять подорож на післяобідню каву приємнішою для клієнтів і стильно доповнять художнє бачення простору? Перевірте!

М'які меблі для кафе - стильна прикраса чи проблема?

Для власників закладів харчування, готелів та SPA -центрів максимальна практичність є пріоритетом при облаштуванні відкритих зон. Більшість із них, побоюючись тонкої структури матеріалів, які можуть швидко втратити бездоганний шарм, відмовляються від елегантних диванів та крісел на користь простих крісел. Пора зламати стереотипи раз і назавжди! М'які меблі, будуть ідеальними як в приміщенні, так і на відкритому повітрі. Своєю надзвичайною міцністю ресторанні меблі зобов’язані сучасним матеріалам. Всі м’які елементи виготовлені з поліестеру, просоченого тефлоном. Захисне покриття не вбирає вологу або бруд, завдяки чому подушки та сидіння виглядають бездоганно за будь -яких умов. Видалити забруднення - не проблема - просто зніміть чохол з подушки і покладіть його в пральну машину.

Столи та стільці - як обрати?

Меблі для кафе, вражають своєю універсальністю. Усі доступні моделі були розроблені таким чином, щоб поєднати функціональні та естетичні цінності. Шукаючи обладнання для стильного куточка, що пахне свіжомеленою кавою, варто звернути увагу на маленькі акуратні набори з ротанга. Вам не потрібно багато для створення чарівної композиції - легкі столи та стільці з білого поліраттану, букети живих квітів на столах, пишні рослини в яскравих кольорах та декоративні гірлянди, що висять над головами гостей, створять атмосферу, що сприяє довгим розмовам з друзями.

Ресторанні меблі

Якщо ви цінуєте прохолодний мінімалізм більше, ніж романтику та делікатність у космосі, вам напевно буде цікава колекція алюмінієвих меблів. Меблі для ресторанів, повністю виготовлені з антикорозійного та легкого алюмінію, чудово впишуться у міську атмосферу. Подовжувальні столи зі зміцненими стільницями заслуговують особливої уваги, оскільки вони можуть отримати додатковий метр у довжину.

Рассказать о статье