ГЕНЕРАТОР ДЛЯ БУДИНКУ - ЯКИЙ КРАЩЕ: БЕНЗИН, ДИЗЕЛЬ ЧИ ГАЗ

Февраль 17, 2021

Якщо ви власник заміського будинку, часто працюєте в гаражі або на будівельному майданчику, то, напевно, стикалися з перебоями в подачі електричної енергії. Аварії, перевантаження, профілактичні роботи нерідко стають причиною відключення електрики. Такі незаплановані ситуації передбачити неможливо, тому радимо подбати про альтернативні джерела енергії. Зокрема, запастися електрогенератором.

По выгодной цене купить дизель генератор вы можете в любое добное время.

Вибираємо генератори для дому

При виборі резервного джерела струму важливо враховувати цілі, для досягнення яких будуть застосовуватися генератори. Вимоги до побутових і промислових установок різні. Потужність, вид палива, рівень шуму, тип приводу, технічні характеристики, функціональні можливості, вартість - порівняйте параметри і проаналізуйте, який варіант вам більше підійде.

Бензиновий генератор - побутові моделі невеликої потужності

Близько 60% всіх установок для вироблення електричної енергії працюють на бензині. Така популярність пов'язана з зручністю, компактністю і невисокою ціною бензинових генераторів . Це класичний варіант генератора для будинку, його можна встановлювати в закритому приміщенні, шумопоглинальний корпус і глушитель на двигуні дозволяють не шукати для компактної установки окремої кімнати. Обладнання може працювати на відкритому повітрі.

Генератор на бензині - бюджетний варіант для заміського будинку

В середньому рівень шуму бензинових генераторів 70 дБ, працюють вони без дозаправки в середньому 5-6 годин. Ресурс нижче, ніж у дизельних і газових моделей, зате немає проблем з запуском при низькій температурі повітря. Генератори на бензині - ідеальний варіант для приватних будинків, дач, гаражів, виїзду на природу, вони виробляють стабільний струм і підходять для підключення техніки чутливої до перепадів енергії (зварювальні апарати, будівельне обладнання, побутова техніка). Вартість моделей невисока, а витрата палива великий, тривала експлуатація установки обходиться недешево.

Дизельний генератор - потужне джерело енергії з великим ресурсом

Електростанція на дизельному паливі нерідко використовується як постійне джерело енергії, завдяки ресурсу справлятися з великими навантаженнями. Можливість тривалий час працювати без перерви робить дизельні агрегати незамінними в самих різних сферах.

Дизельна електростанція - продуктивна установка для тривалої безперебійної роботи з мінімальними витратами на обслуговування

Установки, що працюють на солярці, випускають стаціонарні і портативні, з водяною і повітряною системою охолодження. Один з головних мінусів дизельного генератора - його вартість, цей вид електростанцій найдорожчий. Зате обслуговування агрегату вимагає мінімальних витрат (рівень споживання палива невеликий). Якщо апарат не укомплектований шумозахисних кожухом, його рекомендується встановлювати в окремій кімнаті, при цьому не забувайте подбати про якісну вентиляції в приміщенні.

Серед недоліків дизельної станції відзначимо високий рівень шуму, перебої в роботі при низькій температурі повітря (рекомендуємо купувати моделі з підігрівом двигуна, якщо доведеться працювати в складних погодних умовах), висока вартість (на 20-40% вище, ніж електростанції на бензині).

Газові генератори - установки з великим терміном служби і ресурсом

Електростанції на газі зустрічаються рідше, ніж дизельні і бензинові агрегати, багато в чому через підвищеної небезпеки при використанні балонів з паливом. Тим часом, при дотриманні техніки безпеки таке обладнання дуже ефективно і економічно. Собівартість 1 кВт електричної енергії, створеного газовим генератором, найнижча. Даний вид техніки вважається самим екологічним, він досить потужний і має великі ресурси, може працювати від балона або підключатися до центральної газової магістралі (є універсальні моделі, вони самі практичні).

Газові електростанції генерують саме дешеву електрику

При виборі газового генератора звертайте увагу на такі параметри, як обсяг паливного відсіку (визначається відрізок безперервної роботи установки). Габарити у газовій установки приблизно такі ж, як у бензинової електростанції, але в умовах низьких температур стабільність роботи набагато нижче. Середня ціна обладнання десь посередині між бензиновими і дизельними агрегатами.

Якщо, вивчивши загальні характеристики різних типів генераторів, ви все ще сумніваєтеся, яке обладнання більше підійде для вирішення ваших завдань, звертайтеся за консультацією до досвідчених фахівців, вони дадуть слушну пораду і порекомендують одну або декілька відповідних моделей електростанцій.

Рассказать о статье