Переваги екскаватора-навантажувача (на прикладі робіт з благоустрою)

Август 31, 2023

Екскаватори-навантажувачі можуть виконувати роботи з благоустрою всіх розмірів і типів, такі як викопування дерев та переміщення їх у нові місця, навіть зберігаючи коріння недоторканим. Їх також можна використовувати для переміщення валунів, каміння та гравію, а також для зняття верхнього шару ґрунту. Даний вид техніки також відмінно підходить для встановлення парканів або для невеликих земляних робіт, таких як копання невеликих ставків та водойм. Їх навіть можна використовувати для копання траншей для іригаційних ліній, щоб зберегти полив і здоровий ландшафт цілий рік. На сайті nvi.in.ua можна замовити послуги екскаватора-навантажувача в Київі, Київській та інших областях Українию

Можуть виконувати багато завдань одночасно

Коли ви берете в оренду важке обладнання, ви хочете отримати найкраще співвідношення ціни та якості. Найчастіше вам знадобиться машина, яка може працювати в багатозадачному режимі. Звичайно, машина, яка може виконувати більше однієї роботи, допоможе вам заощадити гроші та нерви. Ви можете навіть виконати всю роботу з благоустрою за допомогою одного обладнання.

Ці машини створені для виконання кількох робіт одночасно. Вони оснащені ковшем, який може зачерпувати та переміщати матеріали, а також ковша, закріпленого на стрілі, який може копати. Більшість екскаваторів можуть швидко розвернутися, тому ви можете використовувати обидві частини для виконання однієї і тієї ж роботи, навіть у невеликому дворі чи саду.

Бувають різних розмірів

Коли ви берете на себе нову роботу, ви можете бути стурбовані використанням великого екскаватора в області з обмеженим простором. Ви також тим, що невелика машина не зможе виконати адекватну роботу на більшому робочому майданчику. Тим не менш, ви можете орендувати екскаватори різних розмірів та потужностей. Ці опції дозволяють легко знайти підходящий для роботи.

  • Для невеликої роботи підійде міні-екскаватор. Ці компактні машини можуть копати на глибину 3-4 метри і добре працювати в обмежених умовах. Оренда міні-екскаватора тут.
  • Для середньої спробуйте стандартний екскаватор-навантажувач. Ці машини мають потужність від 60 до 90 кінських сил та глибину копання до 7 метрів.
  • Для складних завдань використовуйте великі екскаватори-навантажувачі. Розроблені для великих робочих місць і суворіших ландшафтів, ці машини мають потужність до 105 к.с. і можуть копати на 10 метрів та більше.

Можуть працювати на різних типах місцевості

Коли ви займаєтеся озелененням, важливо готуватися до всього. Ви можете зустріти кам'янистий ґрунт або пересічену місцевість. І це те обладнання, яке здатне впоратися з будь-якими несподіванками, які ви виявите.

Екскаватори-навантажувачі призначені для використання поза дорогами та можуть працювати з різними типами місцевості. Цей вид техніки може легко переміщатися будь-яким ґрунтом - від твердої землі до пухкого ґрунту. Вони можуть легко справлятися як з плоскими поверхнями, так і з ухилами.

Може працювати з навісним обладнанням

Ці машини можуть багато зробити самі. Однак із навісним обладнанням ці машини можуть зробити ще більше. Додайте відповідне обладнання до екскаватора, і ви зможете орендувати всього одну машину обладнання для всієї роботи з благоустрою.

  • Потрібно розбити тротуар чи дорогу, щоб розчистити місце для нової? Ви можете додати до екскаватора гідромолот, щоб розділити асфальт на частини та швидко видалити.
  • Хочете вирівняти ґрунт, який ви щойно перемістили? Ви можете використовувати трамбувальник або ущільнювач, який може це зробити.
  • Хочете краще впоратися з вантажем, який потрібно підняти? Ви можете додати захоплення до ковша для більшого контролю.

Рассказать о статье